diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
The 100
DEVAM EDİYOR

The 100 (2014-)

97 yıl önce çok büyük bir nükleer patlama olmuş ve şuan üzerinde yaşadığımız dünyayı yaşanması zor bir yere dönüştürmüştür. Tüm medeniyetler yok olmuş insanlığın hepsi ölmüştür. Ama kurtulan insanlarda elbet vardır. 400 kişiden oluşan bu ekip bu felaketten kurtulmak için kendilerini 12 istasyonlu ve 400 kişinin bulunduğu bir uzay istasyonuna atarlar. Artık uzayda yaşamaları gerekmekte ve orada sosyal bir düzen kurmak zorundadırlar. Bizim dünyamızda hukuk düzeni ve yasalar nasıl ilerliyorsa istasyonda da bir benzeri vardır. Hatta çok aşırı işlenmiş suçlar için idam cezası bile getirilmiştir. Bir gün bir karar alırlar ve dünyada yaşamın devam edip etmediğini araştırmak için bir ekip oluştururlar. Bu 100 kişilik ekipte genellikle işe yaramaz ve düzeni bozmakta olan gençler bulunmaktadır. Aslında bu bir testten öte sürgünde denilebilir. Sonunda tüm hazırlıklar yapılır ve onları dünyaya geri gönderip orada yaşamın devam edip etmediklerini isterler. 1 Primetime Emmy adaylığı. Another 10 adaylık.

BÖLÜMLER

YORUMLAR (36)

4 ay önce


bence okuma çünkü kitapla arasında çok fark var bende de kitabı var biraz okmuştum ve sonra diziye başladım ve kitapla alakası olmadığını anladım
4 ay önce


Kitabını okuduktan sonra izlemeyi düsünüyorum
4 ay önce


Dizi boka sarıyor bence Konu buşamamışlar artık Şahsi Fikrim
4 ay önce


şu spoiler butonuna basmayı ne zaman öğreneceksiniz
4 ay önce


DİZİ HALA KAİNATIN EN MUAZZAM KURGUSUNA SAHİP HARİKA AMA LEXA VARKEN BİR BAŞKAYDI
4 ay önce


6. sezonun fragmanını izlediğimde dizinin saçmaladığını düşünmüştüm ama sezona başlayınca hoşuma gitti ve geçmiş olaylara bağlanması ayrı bi güzel.
4 ay önce


diziye yeni başlayacak arkadaşlar ilk 2 sezon normal izleniyo 3. sezon çok kötü dişinizi sıkarak bitirin ama bırakmayın. 4. sezon idare eder 5. sezon özellikle final bölümü süper 6. sezon ise konu olarak olaylar bana ilginç ve hoş geldi. Kısaca sabırla izleyin ve bırakmayın diziyi ;)
4 ay önce


Allah'ım hafızam sıfırlansın ve şu diziyi yeniden izliyeyim kesin izleyin
4 ay önce


dünyalilar ha