diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Shameless
DEVAM EDİYOR

Shameless (2011-)

Chicago'nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Fiona Gallagher (Emmy Rossum) ise kardeşlerin en büyüğü, fedakâr bir o kadar da belayı üstüne çeken karakter. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır. Cinsellik, eşcinsellik, alkol, uyuşturucu ve benzeri öğelere sahiptir.

BÖLÜMLER

YORUMLAR (27)

5 ay önce


Dizideki karakterler ve ben resmen diziyle büyüdük. Eskiden dizi çok güzeldi ama artık sıkıyor biraz. Fiona gidecek söylentileri var hele ki o da olursa dizi hiç iyi olmaz çünkü diziyle manevi bağlarımız oluştu artık. Biraz sıkmaya başlasa da insanın izleyesi geliyor nedense saçma bi bağımlılık yaptı. Yıllarca izledik emek verdik büyüttük koparıp atamıyoruz artık. Dizi 10. sezon da onay almış tam arka sokaklar moduna girdi resmen. Ama nedense 9x10 eklenmedi hala niye gecikti ki?
5 ay önce


Ama güzel dizi izleyin
5 ay önce


yonetici abi 13.bolum ne zaman cıkar
5 ay önce


diger sitelerde 13 hatta nasil oluyorsa 14ü bile gördüm. yeni bolumler neden hala gelmedi?
5 ay önce


Şuana dek gördüğüm en kaliteli dizi izleme sitesi - iphone’da altyazıyı keyfime göre ayarlayabiliyorum
5 ay önce


e2 de görmüştüm ilk defa bana yabancı diziyi sevdiren kanal teşkkürler sana
5 ay önce


Türkçe Dublaj Ekleyiniz Lütfen. Mecbur Diger Sitelerden izliyorum. Şuan 7.sezon 5.bölümdeyim
5 ay önce


En alttaki 2 arkadaşın yorumlarına aynen katılıyorum. Diziye o kadar kaptırmışım ki kendim, bazen eski bölümleri açıp izliyorum. Hem güldürüyor, hem hüzünlendiriyor. Bu iki duyguyu bana daha iyi verebilen başka dizi yok ya da henüz izlemedim. 10 sayfa yazı yazabilirim dizi hakkında. Gerçek hayatı çok iyi yansıtan, izlerken kendinizi dizi içinde hissedebildiğiniz bir yapım. Her karakteri ayrı sevebiliyorsunuz. 'Çok fazla erotik sahne barındırıyor' diyenler var ama bence ayrı bir güzellik ve gerçeklik katıyor diziye. Çok iyi eleştiri yapabilen biri değilim ama bu dizinin yeri bende ayrı. İnsanı sarıp sarmalıyor.. Bazıları her ne kadar ''OVERRATED'' olduğunu düşünsede bence mükemmel ötesi bir yapım !
5 ay önce


Bitirdim güncel takip ederim. Hala niye izliyorum derim. Aksiyon seven ben 3 yıldır bunu izliyorum. Karakterler diziyle büyümüş bu yüzden hissederek izleniyor. Buda izlenecek aksiyonsuz ailesel filmlerden. Oyunculuklar çok başarılı içten hissediyorsunuz. İlk sezonlar çok cinsellik içerir. ARAŞTIRMANIZA GEREK YOK BEN İZLEDİM
5 ay önce


Eğlenceli güzel vakit geçireceğiniz bir dizi bu yazıyı okuyosan kesinlikle başla.