diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Oz
FİNAL YAPTI

Oz (1997-2003)

  • 360 Takipçi
  • 56 Bölüm
  • 6 Sezon
  • DramSuç

Oswald Hapishanesi, namıdiğer Oz'a hoş geldiniz. Bu hapishanede her türden suçlu bulunmaktadır. Aryanlar, Müslümanlar, Siyahiler, Latinler ve diğer birçok grubu barındıran Emerald City, hapishanenin deneysel bir bölmesidir. Suçluları ıslah edebileceğini düşünen bir idealist olan Tim McManus tarafından yönetilen bu cezaevinin tüm sakinleri, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilimek için mücadele vermektedir. Kimi uyuşturucu ticareti ya da diğer gruplar üzerinde güç kazanabilmek için savaş vermektedir. Bazı mahkûmlar ise sadece tahliye olabilecekleri günü görebilmek için hayatta kalmaya çalışmaktadır.

BÖLÜMLER

YORUMLAR (11)

3 ay önce


bittiğinde çok büyük boşluk hissedeceksiniz. gerçek anlamda hapishaneyi izlemek hatta yaşamak istiyorsanız izleyin. seni çok özleyeceğim OZ..
@S
3 ay önce


Wtf man
3 ay önce


Diziyle ilgili çok bilinmeyen bir bilgi; Sette bir kural varmış. Ne zaman sete geç kalan bir oyuncu olursa, ceza olarak o gün çekilen bölümde karakteri tecavüze uğruyormuş.
3 ay önce


Hapishane ortamını en -belki de tek- gerçek anlatan dizidir. Bence psikolojiyi alt üst etme konusunda bir numara. Açıkçası ben çok rahat, kafa dağıtarak izleyemiyordum. Ama cidden iyi
3 ay önce


Hapishane dizleirnin ağa babası. İzlemeden ölmeyin.
3 ay önce


Bitince içinizde bir boşluk oluşturan dizilerden..
3 ay önce


Saçma sapan fanboyluk yapmıyorsanız Prison Break ile karşılaştırmaya gerek bile duymayacağınız dizi, Prison break klişe aksiyonlardan beslenirken Oz gerçek bir hapishaneyi görüntülüyormuş gibidir.
3 ay önce


aynen amk
@sj
3 ay önce


Müthiş bir dizi 2 hafta içinde falan bitirmiştim odamdan şartlı tahliye ile çıktım resmen :d
3 ay önce


çok iyidi bee