diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Marvel's The Punisher
DEVAM EDİYOR

Marvel's The Punisher (2017-)

  • 1689 Takipçi
  • 26 Bölüm
  • 2 Sezon
  • DramSuç

Ailesinin cinayetinden sorumlu suçluları cezalandırmak isteyen eski bir bahriyeli subay kendini başka bir komploda bulur..

YORUMLAR (21)

5 ay önce


Final yapmaması gereken efsane anti kahraman dizisiydi bitmemeliydi sonumuz böyle
5 ay önce


Diziyi yeni bitirdim. Sezonların konusu farklı doğrudur ama 2.sezonun tadı tuzu da başka gerçekten. Frank karakterinin duruşu, çizgisi sizi acayip sarıyor. Dizinin iptal olması bir bakıma iyi, uzatıp çorba etmeyecekler. 2.sezona başladığımda keşke 1.sezon ile final yapsalardı çok iyi bitmiş olurdu dedim ama sezon sonlarına doğru mükemmel haline geri döndü. Vahşet, kan ve hafif dram istiyorsanız, aradığınız dizi bu. Abartı dövüş sahneleri var ama seyir zevki yüksek. 3.sezonun iptal olmuş tamam ama havada kalan 1 2 karakter var bu yüzden, onların da hayatlarının ne olduğunu gösteren bir bölüm veya kısa ekleme tarzından bir şey olsa süper olur.
5 ay önce


Peaky blinders şiddet kızlar çeteler
5 ay önce


bunun gibi şiddet içerikli dizi var mi?
5 ay önce


Çok söylenecek bir şey yok iyiki başlamışım dediğim dizilerden. Her sahnesi ayrı özenle seçilmiş son adımlar her zaman mantıklı yazılmış, gayet keyif verici bir diziydi. Keşke 3. Sezonu da izleyebilseydik.
5 ay önce


3. sezon büyük ihtimalle Disney+ ile birlikte dönecektir arkadaşlar. Disney ile Netflix arasındaki anlaşma feshedildi ve Marvel Disney'e ait olduğu için tüm Marvel dizileri iptal edildi. Çoğu Disney+ ile birlikte dönecektir
5 ay önce


İlk sezon çok iyiydi. İkinci sezonu biraz sıkılarak izledim. Üçüncü sezon olmayacakmış. Marvel projenin iptal edildiğini açıkladı.
5 ay önce


merhabalar değerli yabancıdizi izleyenleri aranızdan birileri derhal en az bunun kadar ya da daha yukarı seviyelerde vahşi dizi/film önerebilirler mi acaba? şimdiden teşekkürler
5 ay önce


Tek sevmediğim yanı bitmesi ve 3.sezonun gelmeyecek olması.
5 ay önce


ellerinize ve emeğinize sağlık