diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Lost
FİNAL YAPTI

Lost (2004-2010)

  • 897 Takipçi
  • 121 Bölüm
  • 6 Sezon
  • DramGizem

Sidney- Los Angeles seferini yapan 815 sayılı uçak okyanus üzerinde manyetik alana kapılması sonucu büyük bir adaya düşer. Önceleri sıradan, tropik bir ada gibi görünen bu kara parçası kazazedelerin her birinin hayatını değiştirecektir. Kazazedeler her gün yeni bir sürprizle karşılaştıkları bu gizemli adada hayatta kalabilmek ve ne olursa olsun bir yolunu bulup adadan kurtulmak ya da anakaraya haber ulaştırmak için mücadeleye girerler.

BÖLÜMLER

YORUMLAR (22)

4 ay önce


çok kez ismini duydugum bir dizi bir hocamın tavsiyesi üstüne başlaadım ve hoşuma giden bir dizi
4 ay önce


Gizemli ve zamanında trendlerden düşmeyen, bütün dünyanın konuştuğu fakat sonlarda akılda bir karmaşıklık hissi bırakan dizilerden...
4 ay önce


son sezon olmadı.
4 ay önce


Her şey çok güzel sürükleyici hikaye merak uyandırıyor falanlar filanlar gizem ve sürükleyiicilik varda eee sonuç ? Sonunu bağlamayamadılar ve öyle her şey havada kaldı.
4 ay önce


İnsan özlüyor be.
4 ay önce


Güzel amk.
4 ay önce


Döneminin en çok ses getiren dizisi olsada sırf son sezonundan dolayı unutulan diziler arasına giren bir dizi. Bu kadar çok sevilip bu kadar çabuk unutulan tek dizi. Zamanında Lost mu Prison Break mi tartışmaları olurdu. Ben dahil bir çok kişi bu diziyle yabancı dizileri izlemeye başlamıştı. Nasıl bir sezonsa artık kendi kendilerini yaktılar resmen. Nereden nereye..
4 ay önce


diziyi bana sevdiren TNT ye burdan selam olsun o olmasa bu mükemmerl diziyi hiç bir zaman izlemezdim belki
4 ay önce


Düşünmeden başlayın derim sonraki sezonlar sarıyor