diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Les Misérables
DEVAM EDİYOR

Les Misérables (2018-)

Victor Hugo'nun klasikleşmiş eseri Jean Valjean'ın ölümsüz hikayesini anlatan mini televizyon uyarlaması Les Misérables. Paris şehrini ele geçirmek için huzursuzluğa neden olan Napolyon sonrasında Fransa’daki ihtilalin her iki tarafını da gözler önüne seriyor.

YORUMLAR (7)

5 ay önce


Yeni bölümler tek tek yükleniyor, pazar günleri
5 ay önce


5. ve 6. bölüm ne zaman bilen varmı ?
5 ay önce


2. sezon henüz onay almadı ve hikayeye bakıldığında devam etmeyecek gibi görünüyor. Ancak imdb.com' da devam ediyor olarak göründüğü için bizde kaldırmadık.
5 ay önce


Dizi hala devam ediyor görünüyor ama bildiğim kadarıyla 6 bölümlük mini bir dizi. Tereddüt etmeden izleyin
5 ay önce


bu diziye ilk çıktığı sıralar rastlamıştım ama izlemeyeyip daha sonraya ertelemiştim. Bana göre bir diziyi güncel olarak takip edip o yeni bölümlerini heyecan ve hevesle beklemek kadar güzel birşey yok. İşte heyecan ve hevesi bu dizide kaçırdığım için çok üzülüyorum şu an. Efsane bir diziymiş ve bu kadar kısa olduğu için ağlamak istiyorum. 7.9 imdb puanı var ama bence puanına göre çok daha iyi bir dram dizisi. Eğer izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Efso bir dizi. Sarıyo
5 ay önce


Güzel bir dizi olmuş,kesinlikle tavsiye ediyorum
5 ay önce


Çok kaliteli bir iş çıkarmışlar.Oyunculukların çoğunu beğendim (özellkle Gavroche Thénardier (hırsız çocuk) karakterini )Daha önce çekilmiş hem film, hemde müzikal versiyonlarıda var onlarıda tavsiye ederim.Imdb puanının düşük olmasının sebebi, romanın bir baş yapıt olmasından kaynaklı olabilir.