diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Kingdom
DEVAM EDİYOR

Kingdom (2019-)

Kore'nin ortaçağ Joseon hanedanlığında geçen bu zombi geriliminde, bir kral prens gizemli bir salgını araştırmak için intihar görevine gönderildi.

YORUMLAR (10)

4 ay önce


Asya'dan türünün en iyi örneği bir dizi.Çekim kalitesi oyunculuklar ben asya sinemasına önyargılı biri olarak bayıldım bir şans verin pişman olmazsınız.
4 ay önce


Öncelikle söylemeliyim ki, bir dönem dizisi olarak gerçekten çok kaliteli ve zombileri konu alarak ilerlemektedirki çok güzel olmuş, sadece 1-2. bölümler başlangıç olduğundan size sıkıcı gelebilir ama alksiyon başladıktan sonra hiç ayrılmadan izleyeceğiniz bir dizi olacaktır. Başarılı bir dizi
İyi Seyirler...
4 ay önce


ha-ri-ka! tam anlamıyla harika bir dizi. ilk iki bölümde gerim gerim gerilmekten geceleri kendime gelemiyordum. bir süre sonra bağışıklık kazandım bu duruma. türünün en iyisi! çekim kalitesi, giriş jeneriği, oyunculukları, makyaj ve kostümleri açısından çok ama çok kaliteli. yüksek bir bütçesi var imiş dizinin. hatta son bölümde bütçeyi aştıkları için savaş sahnesini çekememişler. her kuruşuna değdiğini düşünüyorum. izlemekte tereddüte düşüyorsanız, mutlaka izlemelisiniz!
4 ay önce


Klasik kore dizilerinden harmanlanışı, zombilerin değişik bir şekilde ortaya çıkmaları bence gayet güzel dizi. Tavsiye ederim
4 ay önce


Bende onu bekliyorumm
4 ay önce


2.sezon yayinlandimi
4 ay önce


yaaaa artık şu 2. sezonu bi yapın yaaaaaaaa
4 ay önce


Zombi filmlerini ve zombi konulu hiçbirşeyi sevemedim gitti.İlk bölümü izlemeyi başarırsanız devamı iyi işlenişide güzel begendim.Fakat ben tamamlayamıyacagım.Tavsiye ederim vakti olan bu türü seven izlesin.
4 ay önce


İlk bölümde neyin ne olduğuna anlam vermeye çalışıyorsunuz. Sonraki bölümler fena halde sürüklüyor. Konusu zombi içerikli olduğu için bitiremem sanmıştım amma bir günde altı bölümün hepsini izledim, harikaydı.
4 ay önce


2. SEZON NERDEEEEEEEEEEEE