diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Into the Badlands
DEVAM EDİYOR

Into the Badlands (2015-)

In a land controlled by feudal barons, a great warrior and a young boy embark on a journey across a dangerous land to find enlightenment. A genre-bending martial arts series very loosely based on the classic Chinese tale Journey to the West. -------- Uzak doğu dövüş figürlerini içinde barındıran, batıya yolculukla ilgili hikayelerin yer aldığı klasik Çin masallarına dayanır. Feodal baronlar (derebeyleri) tarafından yönetilen bir ülkede güçlü ve cesur bir savaşçının hikayesi konu ediliyor. Sunny (Daniel Wu) isimli büyük bir savaşçı ülkesini aydınlığa ve refaha kavuşturmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor.

BÖLÜMLER

YORUMLAR (8)

5 ay önce


Süper bir dizi aksiyon entrike ve aşk tavsiye ederim.Abarti ve kanlı olduğunu düşünmüştüm ama bir süre sonra alışıyorsunuz. Lüzumsuz gelmiyor sahneler.
5 ay önce


Abi izlenecek dizi arıyordum buldum 1. sezon çok iyi
5 ay önce


Garip garip dizler 6-7 Sezon var. Into the Badlands gibi on numara dizi 3. Sezon bitiyor ilginç!
5 ay önce


bu nasıl bir dizi arkadas her anlamda tam aradığım izlemek istediğim türde merakla yeni sezonu bekliyorm
5 ay önce


İlk sezonu izleyip bırakmıştım, birkaç tane spoiler yiyince keyfim kaçmıştı açıkçası. Ama bu aralar aklıma gelip duruyor, ikinci sezondan devam edeceğim bakalım. İlk sezonu çok güzeldi. İkinci sezon bir tık daha hareketli olur umarım. İyi seyirler izleyecek olanlara.
5 ay önce


Ash vs Dead Evil dizisini de tavsiye ediyorum
5 ay önce


tesadüfen rastlayip ilk bolumden sona kadar soluk soluga izledigim bir dizi..
5 ay önce


Türünü anlamadım,Hangi zaman dilimi anlamadım,Çok heyecanlı ve sürükleyici izliyorum valla.30 dakikalık bölümler çerez gibi Tavsiye ediyorum dövüş sahneleri bile izlemeniz için yeterli sebep.İyi seyirler