diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Fringe
FİNAL YAPTI

Fringe (2008-2013)

  • 854 Takipçi
  • 100 Bölüm
  • 5 Sezon
  • DramGizem

FBI ajanı Olivia Dunham, dahi bilim adamı Walter Bishop ve onun düzenbaz oğlu Peter ölümcül bir gizeme tanık olmuştur. Akıllarının almadığı bir dizi olayın ardından daha büyük bir şeyin parçası olabileceklerini düşünürler. Bu son derece can sıkıcı olayların karşısında bilim kurgu ile teknoloji arasındaki bulanık çizgide gidip gelmektedirler.

BÖLÜMLER

YORUMLAR (22)

4 ay önce


bazi bolumleri sarmasada genel olarak guzel bir dizi
4 ay önce


Bilim kurguya ön yargınız mı var? Fringe yi izleyin ve kurtulun. Yabancı dizilerde Person of İnterestten sonra 2. dizimdir ve iyi ki yabancı diziye başladım demişimdir. Dizide bilim olaylarının gerçekten hayatımızda doğruluk payı vardır. Gerçekte tezi olanları filmde gerçekleştirmişler. Araştırmanıza gerek yok ben izledim
4 ay önce


Gezegenin en çok izlenen dizi sini mutlaka sizde izleyin !
4 ay önce


Fringe bir sanattır, aşktır, dünyanın tamamen bilime dayanarak hazırlanan tek dizisidir. Bilimkurgu yapcaz diye kimseyi uçurmazlar, eğer uçuruyorlarsa da bir bildikleri vardır. Olaysız dağılalım.
4 ay önce


HALA IZLEMEYEN VARSA ATLAYIN BIR YERLERDEN ( BILIM KURGU SEVENLER ICIN )
4 ay önce


Eklemeyi unuttum. Intro'su çok güzel ya
4 ay önce


Bu diziyi izleyip olumsuz yorum yapan görmedim henüz. Daha ne diyeyim The X Files ile kıyaslama yapanları görüyorum bazen. Alakasız- yersiz bence. Yaptığım 2.yorum olacak bu, 1.5 yıl geçmesine rağmen ilk sezondan hangi bölümü açıp izlemeye başlasam her şeyi hatırlıyorum, öyle yer etmiş siz düşünün :) Dizinin sezonları dolu dolu olmasına rağmen, sıkıcı geçen bir kaç ara bölüm vardır o kadar. Başka olumsuz yorum yapamayacağım gerçekten :)
4 ay önce


Kendi türünün gelmiş geçmiş en iyisi bundan daha iyisi yok
4 ay önce


jhon Noble sen nasıl güzel bi oyuncusun walter Bishop karakterini nasıl evereste çıkardın sonunu her izlediğimde gözlerim doluyo. off duygulandım ben gidiyorum 5.kere tekrar diziye başlıyorum.
4 ay önce


Asıl aksiyon ileriki sezonlarda