diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Forever
FİNAL YAPTI

Forever (2014-2015)

  • 321 Takipçi
  • 22 Bölüm
  • 1 Sezon
  • Dram

Henry Morgan, New York Polisi’nin adli tıp bölümünde çalışan bir doktordur. Onu diğer insanlardan ayıran tek özelliği ölümsüz olmasıdır. İlk kez 200 yıl önce ölen Henry, her ölümünden sonra kendisini kıyafetsiz bir şekilde denizin ortasında dirilmiş bir halde bulur. Dedektif Jo Martinez ile yolları kesişen Henry, Jo ile beraber cinayet davaları üzerinde çalışmaya başlar. Ancak bir süre sonra kimliği belirsiz ve oldukça tehlikeli olduğunu göstermekten çekinmeyen birinden gizemli telefonlar almaya başlar. Henry, bir yandan New York’ta işlenen cinayetleri çözerken, diğer yandan da gizemli takipçisiyle baş etmek zorunda kalacaktır.

YORUMLAR (7)

3 ay önce


Bu dizi pek bilinmez ama efsanedir, ikinci sezonuna onay gelmediği için devam edemedi. Ayrıca finali de efsane, kesinlikle izleyin.
3 ay önce


Tek kelime ile mükemmel
3 ay önce


1 sezon daha devam etmemesı uzucu olmuş kursağımda kaldı
3 ay önce


Keşke 1 sezon daha devam etseymiş
3 ay önce


8 bölumden sonrasını hiç bir siteden izliyemedim burda da acılmıyor neden
3 ay önce


pek bilinmeyen efsane dizi. daha da devam etmsini dilerdim ama sezon iki onayı gelmediği için bu güzek yirmi iki bölümle idare etmek zorundayız. tereddürsüz izlenmelidir.
3 ay önce


Siteye mailimden sonra yüklendiğini görüp çok sevindiğim harikulade dizi.Beklediği değeri göremese de underrated izlediğim en klas dizidir,izlemeden ölünmemeli.