diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Cosmos: A Spacetime Odyssey
DEVAM EDİYOR

Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014-)

  • 860 Takipçi
  • 14 Bölüm
  • 2 Sezon
  • Belgesel

Amerikalı ünlü gökbilimci Carl Sagan'ın 1980 yılında aynı isimle sunduğu belgesel niteliğindeki uzay dizisi, bizleri evrenin en ücra noktalarından, dünyadaki fizik kanunlarının nasıl işlediğine, Güneş Sistemi'ndeki tüm gezegenlerin işleyiş şekillerini olabildiği kadar basit ve bir o kadar da eğlenceli bir şekilde, bu kez Neill de Grasse Tyson'ın anlatımıyla karşımıza çıkarıyor.

YORUMLAR (10)

3 ay önce


Listeye ekledik eklemeye çalışacağız sırayla gidiyoruz.
3 ay önce


Seslendirmesi Haluk Bilginer tarafından yapıldı. Türkçe Dublaj seçeneğini de bekliyoruz...
3 ay önce


@profesör 2.sezon yayin tarihi yanlış 2 Mayıs değil 3 Mart.
3 ay önce


"Kozmoz var olan var olmuş veya var olacak olan herşeydir" Belgesel bu cümle ile başlar.. Carl sagan kitaplarında bilimi basitçe anlatan bir bilim adamı. Neil Degrasse Tyson ise Carl sagan'ın kitabından bir çocuğun dahi anlayacağı basitlikle anlatarak her yaştan insana bilimi sevdirmeyi amaçlamış. Bence her insanın mutlaka izlemesi gereken değerli bir belgesel! Haluk Bilginer'in seslendirdiği Türkçe dublaj versiyonundan izlemenizi öneriyorum.
3 ay önce


Çok yavaş akıyor. 20 mb internetle izleyemiyorum
3 ay önce


Öncelikle böyle platformlarda yorum yazmaya pek alışkın olmasam da sizlerden bir şey isteyeceğim sayın admin arkadaşlar. Kalite ayarını yapabileceğimiz butonu ekler misiniz ? Şimdiden teşekkür ediyorum. Kolay gelsin
3 ay önce


Erman'ın da dediği gibi, Neil DeGrasse'ın seslendirmesini en iyi Haluk Bilginer'den duyabiliriz, normalde dublaj önerilmez ama Bilginer efsane bir iş çıkarmış, tavsiyemdir.
3 ay önce


vay be insan olarak doğmanın en büyük avantajı BİLİM
3 ay önce


Biz bilimi bilme yollarının ta kendisiyiz. Şimdi benimle gelin, yolculuğumuz daha yeni başlıyor...
3 ay önce


lütfen türkçe dublajını da ekleyin..