diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Breaking Bad
FİNAL YAPTI

Breaking Bad (2008-2013)

  • 3189 Takipçi
  • 62 Bölüm
  • 5 Sezon
  • Dram

Bir gün doktora gittiğinizde kötü bir haber alsanız ve kanser olduğunuzu öğrenseniz ne hissederdiniz? Eminiz ki Walter White gibi biri olmayacaktınız. Sıra dışı bir kurgusuyla mükemmelin üstünde diyebileceğimiz bir dizi. Kimya öğretmeni Walter White ölümüne az bir süre kaldığını öğrendikten sonra kara kara düşünmeye başlar. Paraya o kadar çok ihtiyaçları vardır ki hastane masraflarını karşılamayı bırakın evi zor geçindirebilen birisidir. Kimya dalında kendini çok geliştirmiştir ve bilgisi inanılmaz ölçülerdedir. Tek arzusu ise öldükten sonra ailesine bırakabileceği biraz paradır. Kendisindeki bu cevherin farkına varan White, kendisine şu soruyu sorar "S*ktiğimin dünyasında az bir ömrüm kaldıysa neden uyuşturucu yapmayayım?"

BÖLÜMLER

YORUMLAR (27)

5 ay önce


film değil DİZİ
5 ay önce


bu dizi ilk bölümleri karışık geliyo ama 1 sezondan sonra filimin hızlandıgını farketim kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
5 ay önce


Bir Müslüm baba , iki White baba o kadar...
5 ay önce


2ci sezonun ortalarındayım tek kelimeyle MÜKEMMEL
5 ay önce


tek kelimeyle muhteşem
5 ay önce


Tarihin en iyi dizisi
5 ay önce


bugune kdr izleyebileceginiz kendi dalinda ki en muhtesem dizidir,kesinlikle izleyin....
5 ay önce


Hayatınızda bir daha hiçbir dizide göremeyeceğiniz kalitede yapılmış bir dizi. Eğer izlemeyenler varsa çok şey kaçırdıklarını söylemeliyim. Dizinin her bölümü ayrı güzeldi. Senaryo her zaman mükemmeldi -Walter White ve Jesse Pinkman'ın laboratuvarda sinek avladıkları bölüm bile-. Şu an final bölümünü de izledikten sonra şunu söylemeliyim ki, bu dizi hayatımda izlediğim en iyi dizi ve öyle de kalacak. Bana bu zevki tattırdıkları için Breaking Bad dizisinde emeği geçen herkese çok teşekkürlerimi sunarım. Elveda Breaking Bad! Elveda Heisenberg! Elveda Jesse Pinkman!
5 ay önce


kuzenim(4)
5 ay önce


ne demogoji yaptın be abi