diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Bodyguard
DEVAM EDİYOR

Bodyguard (2018-)

  • 753 Takipçi
  • 6 Bölüm
  • 1 Sezon
  • DramSuç

Güç koridorlarının içinde ve çevresinde yer alan Bodyguard, şu anda Londra Metropolitan Polis Teşkilatı'nın Telif Hakkı ve Uzman Koruma Şubesi için Uzman Koruma Görevlisi olarak çalışan, kahramanca ama uçucu bir savaş gazisi olan David Budd'in kurgusal öyküsünü anlatıyor. Her şeyi savunan iddialı ve güçlü Ev Sekreteri Julia Montague'i korumak için atandığında, Bud görev ve inançları arasında kendini yırttırır. Onun güvenliğinden sorumlu olması, aslında en büyük tehdidi mi?

YORUMLAR (14)

3 ay önce


efsane bi dizi
3 ay önce


Sıkılmadan izleyebileceğiniz bir dizi. 1 ve 2. bölümlerde sıkılabilirsiniz ama sonrasında yağ gibi akacak..
3 ay önce


Hayran kaldım. Kısa ama güzel.
3 ay önce


Diziye başlayınca bırakamıyorsunuz ve çok şaşıracağınız sonuçlar oluyor diğer çoğu diziler gibi dizinin başından tüm bölümleri anlamıyorsun.
3 ay önce


Yapılan bazı algılar dışında çok iyi bir dizi.
3 ay önce


Dizinin size yaşattığı gerilimi inkâr edemiyorsunuz, neler olacağı konusunda tahminde yürüttüklerim ile aslında olan olayların çatışması bana keyif verdi.
3 ay önce


Hikaye , kurgu , oyunculuklar sizi alıp götürüyor. Akıcı , merak uyandırıcı , heyecan , gerilim , aksiyon ne ararsanız her şey var bana göre. Richard Madden müthiş bir oyunculuk çıkarmış. İzlemenizi öneririm. Hele bide o final bölümü yok mu bitirdi be. 2 sezonu sabırsızla bekliyorum.
3 ay önce


süper ötesi
3 ay önce


6 bölüm çok az olmuş. İlk bölümde sıkıldım, diğer her bölümde farklı duygular hissettirdi. Bikaç bölümde kasner oldum. Ama izlemeyen bursalıdır, kesin izleyin.
3 ay önce


Çok güzel bir dizi tavsiye ederim