diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
Attack on Titan
DEVAM EDİYOR

Attack on Titan (2013-)

Shingeki no kyojin, İnsanoğlunu yok etmekle tehdit eden Titanlar, insanları yiyerek yok etmektedirler. İnsanlığın son üyeleri kendilerini yüksek duvarların içine hapsederek 100 yıl boyunca koruma altında kalmışlardır fakat duvardaki küçük bir çatlaktan sızan bir Titan sonucu insanların huzuru kısa sürer.

BÖLÜMLER

YORUMLAR (20)

@S
4 ay önce


Profesor anime izleyenlrrin cogu japoncaya aşina çincr diyr izlemeeyen bile var orjinal ses adamdir ,bunasil klavye,
4 ay önce


Başlangıçta böyle bir planlama yapmadık istek olursa yapılabilir. Bu diziyimi istiyorsun ?
4 ay önce


Bölümleri orijinal sesleri ile yükler misiniz?
4 ay önce


Evet. Bu dizi için istiyorum. İngilizce dublaj yapılmış bu yüzden çok tuhaf geliyor izlerken. Orjinal (Japonca) sesleri ile yükleyebilirseniz çok daha kaliteli olabilir.
4 ay önce


Çok teşekkür ediyorum,inşallah 4 sezon çıktığında olmuş olur ilginiz için tekrardan teşekkürler
4 ay önce


Aslında orjinal ses ingilizce olmayan dizilerde, orjinal ses ve ingilzce dublaj olarak ayırmak gerekiyor. Birçok dizi var orjinal sese sahip. Bunu düşünüp güzel bir çalışma yapacağım ;)
4 ay önce


Reis severek takip ediyorum siteni iyi iş yapıyorsun helal olsun lakin 1 ve 2 sezonda ses İngilizceyken neden 3 sezonda birden orijinal ses japonca oldu alıştım birde İngilizce seslere garip oldu lütfen zahmet olmassa İngilizce çevrilmis halinide seçenek olarak ekler misin diğer bazı arkadaşlar da orjinali istemiş lakin alıştıktan sonra çok garip geliyor lütfen rica ediyorum zahmet olmaz inşallah kolay gelsin
4 ay önce


Animelerde İngilizce çok anlamsız oluyor. Animeyi anime yapan zaten Japonca seslendirmedir. İlgilenirseniz sevinirim, çünkü bu ara çok izlenen bir anime shingeki no kyojin.
4 ay önce


admin meraba 4 sezon ne zaman gelecek bilgin var mi?
4 ay önce


18.15 de yeni bölüm geliyor. Çıkar çıkmaz yükleyin lütfenn. Dakikaları sayıyorum