diziland.net size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et
11.22.63
FİNAL YAPTI

11.22.63 (2016-2017)

Stephen King'in aynı adı taşıyan romanından uyarlanmış olan 11.22.63, bir ingilizce öğretmeninin zamana geri giderek John F. Kennedy suikastını önlemeye çalışmasını konu alıyor. Fakat, zamanda yolculuğun bazı ters etkilerini olduğunu fark ediyor; geçmişe yaptığı yolculuk şimdiki zamanı etkiliyor.

YORUMLAR (27)

5 ay önce


James franco oyunculuk konusunda döktürmüş diziye gelirsek çok iyi
5 ay önce


Tak diye bitirebiliceğiniz bir dizi izlemeye değer.
5 ay önce


Admin,siteye "Lie to Me" eklemelisiniz bence.
5 ay önce


Soluksuz izlenebilecek bir dizi,tavsiye ederim.
5 ay önce


Dostum bu tarz bildiğin bir dizi var mı?
5 ay önce


Gerek dizinin akıcılığıyla olsun gerekse sürükleyicilipiyle olsun çok güzel bir diziydi. Sizi 60’lara götürüyor ve o yılları sonuna kadar hissettiriyor. İzlerken tek bir an bile sıkılmadım. Bir bölüm daha... deyip bir gecede bitirebileceğiniz bir dizi. Tavsiye ederim.
5 ay önce


Dostum bu tarz bildiğin bir dizi var mı?
5 ay önce


Kesinlikle izlemeniz gereken bir dizi. İzlerken sizi 60 lara götürüyor ve bunu hissediyosunuz. Bir an bile sıkılmadan izleyebileceğiniz bir yapım. İyi seyirler.
5 ay önce


sonu hüzünlü bitsede zaman içindeki zamanı en iyi anlatan dizilerden biriydi kesinlikle tavsiye ederim oyuncuların iyi oyunculukları ve güzel oluşları da extra mükemmel yaptı tabiki açıkçası anlamakta biraz zorluk çektim ama ikinci izleyişte oturuyor
5 ay önce


Sons of anarchy'nin 1. sezonunu bitirdikten sonra canım ara vermek istedi. O sırada bu diziye başlayım dedim. İYİ Kİ BAŞLAMIŞIM ÇOK HOŞTU. Yaklaşık 3 günde falan bitirdim. Herkese tavsiye ederim.